Przeskocz do treści

Dewocjonalia warte uwagi

Komputery, laptopy, tablety i telefony komórkowe całkowicie zawładnęły dziećmi. To one są najczęściej dawanymi prezentami na komunie czy bierzmowanie. Co jednak ma większe znaczenie od powyższych przedmiotów? Co warto dać dziecku na tę szczególną okoliczność jaką jest komunia czy bierzmowanie? O to nasze wskazówki.

Dewocjonalia

Wiele sklepów stacjonarnych i internetowych oferuje na takie okazje bardzo wyjątkowe i ciekawe prezenty. Należą do nich między innymi: obrazy święte, biżuteria z wizerunkiem różnych świętych lub Matki Boskiej, książki i Biblie z grawerem czy bardzo popularny ostatnio bransoletka
różaniec
(wstępujący w różnych kolorach i wzorach). Każdy z powyższych drobiazgów jest niezwykle wyjątkowy i niepowtarzalny. Każdy z nich to prezent, który będzie towarzyszył człowiekowi przez całe jego życie.

Prezent bez okazji

Różaniec bransoletka czy naszyjnik z Matką Boską są dedykowane każdemu. Dzięki nim podkreślamy, iż rodzina jest wierząca a częsta modlitwa - ważna. Dzięki takim prezentom warto uczyć dzieci już od najmłodszych lat, jak ważna jest wiara w życiu człowieka i jakie ma znaczenie. Bez względu na okoliczność, warto podarować bliskim piękny różaniec czy biblię, które zachęcą do bycia bliżej Boga.

Gdzie znajdziemy takie rzeczy? W profesjonalnych sklepach z dewocjonaliami - zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Warto postawić na rzeczy wyjątkowe i szczególne, oprawione również pewną symboliką.